۱۳۹۷ سه شنبه ۳ مهر     [En]

حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن


صد و چهل و هشتمین جلسه هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر میرزاده و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه، ضمن تبریک دهه مبارک فجر و درود بر روح پرفتوح و قدسی امام خمینی (ره) گفت: باید یاد شهدای انقلاب اسلامی که برای سرافرازی ملت ایران و استقلال و عزت کشور و مسلمین به شهادت رسیدند را گرامی داشت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی به آیه شریفه «واذکروا اذ انتم قلیل مستضعفون فی الارض تخافون ان یتخطفکم الناس فاواکم و ایدکم بنصره و رزقکم من الطیبات لعلکم تشکرون» اشاره کرد و افزود: متاسفانه قبل از انقلاب، روحیه فرعونی در کشور ما حکمفرما بود و ترس و رعب در سراسر کشور دیده می شد که خوشبختانه با حمایت و هدایت امام خمینی(ره) و حضور مردم، انقلاب اسلامی شکل گرفت.

دکتر میرزاده با بیان اینکه باید همواره از روزهای انقلاب پند گرفت، گفت: با یادآوری آن روزها روش ها و منش هایمان را طوری تنظیم کنیم که مردم زیر پرچم انقلاب و رهبری قدم بردارند و از تشنج های سیاسی بپرهیزند.

 

حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن

وی با بیان اینکه همواره افرادی سعی در انحراف مسیر حقیقی انقلاب داشته اند، ادامه داد: متاسفانه امروز برخی اشخاص تندرو بدون توجه به دستاوردهای انقلاب، سرمایه های عظیم اجتماعی کشور که ضامن و شناسنامه تداوم این انقلاب هستند را زیر سوال می برند و هجمه های ناجوانمردانه ای را به سرمایه های نظام وارد می کنند که که شاید بتوان گفت بخشی از آن به دلیل آن حسادت و بخل است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی به حضور دانشگاهیان در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی روز 22 بهمن که یک روز ملی و روز سرافرازی ملت ایران است، همانند سالهای پیش حضور حداکثری خواهند داشت.

بازدید: 1736
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر شما :